Hans-Erik Eriksson oljemålning

608952

HANS-ERIK ERIKSSON (1921-1997): Flicka i trädgård, signerad Hans Erik Eriksson, olja på pannå, ca 60x80 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (29 bud)
4594953
4594952
4594948
1 900
4594945
1 800
4594940
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.