Leif Tjerned

608950

LEIF TJERNED, digital print, gicleé, signerad och numrerad 151/360, bladmått 68x50 cm

Konst, Nutida

Rum 9, Vagga 1

Leif Tjerned
Budhistorik (1 bud)

4588100
2019-01-23 22:31:12

2019-01-26 kl 21:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.