Gustav Rudberg oljemålning

608947

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Grått och regnigt", signerad Rudberg, datering a tergo Hven 1974, olja på duk, ca 108x100 cm

Rum 9

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (39 bud)
4595249
18 000
4595274
17 500
4595249
17 000
4595269
16 500
4595249
13 500

Slutpris SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.