Jan Naliwajko Tredimensionellt

608942

JAN NALIWAJKO (född 1938): skulptur - trä, signerad och daterad J.Naliwajko 1980, höjd 70 cm på sockel

Konst, Skulpturer

Rum 8

Budhistorik (25 bud)
4595443
4595442
1 900
4595440
1 800
4595439
1 700
4595438
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.