Franciska Lindberg oljemålning

608937

FRANCISKA LINDBERG (född 1944): "Reflektions", signerad Franciska -74, olja på duk, ca 24x22 cm

Fack 33

Budhistorik (11 bud)
4595165
1 600
4576540
4576540
1 300
4595144
4576540
650

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.