Takpendlar design H-A Jakobsson Light up the dark

608930

HANS-AGNE JAKOBSSON, takpendlar, 6 st., rak modell, mässing, etikettmärkta C-2899,1960-/70-tal, höjd ca 21 cm

Bruksspår, märken, repor, viss anlöning, ej funktionstestade

Belysning, Taklampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4598673
1 800
4598548
1 700
4598148
1 600
4598547
1 600
4598148

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.