Lars Norrman litografi

608923

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med kvinna och barn vid strand, signerad Lars Norrman, numrerad XXXIV/XL, färglitografi, bildstorlek ca 75x55 cm

Oramad

Lars Norrman litografi
Budhistorik (3 bud)

4601848
4605094
4601848

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.