Lars Norrman litografi

608919

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med två nakna kvinnor vid strand, signerad Lars Norrman, numrerad 360/360, färglitografi, bildstorlek ca 75x55 cm

Oramad

Lars Norrman litografi
Budhistorik (10 bud)
4599317
4599690
4599317
950
4599689
900
4599317
750

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.