Peter Dahl färglitografi

608918

PETER DAHL (född 1934): Stolta stad - Fredmans Epistel nr. 33, "Om fader Movitz överfart till Djurgården", 1984, signerad Peter Dahl, provtryck, färglitografi, 43x87 cm

Fack 18

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (14 bud)
4602379
5 200
4602344
5 000
4602327
4602326
3 400
4602324
3 200

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.