LARS NORRMAN färglitografi

608915

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med tre kvinnor, signerad Lars Norrman, XXII/XL, färglitografi, bildmått ca 75x55 cm

Oramad

LARS NORRMAN färglitografi
Budhistorik (2 bud)

4601936
4585516

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.