Lars Norrman oljemålning

608913

LARS NORRMAN (1915-1979): motiv med kvinna i lila klänning, signerad Lars Norrman, numrerad 360/360, ca 75x55 cm

Oramad

Lars Norrman oljemålning
Budhistorik (1 bud)

4598635
2019-01-27 20:52:53

2019-01-28 kl 14:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.