Ljusstakar Norrköping 1800 Light up the Dark

608907

LJUSSTAKAR, 1 par, tenn, sengustavianska, märkta Martin Artedius Norrköping 1800 (mästare 1800-1808), höjd 31 cm

Slitage, smärre skador, bucklor, sneda kulfötter

Metall, Belysning, Tema

Budhistorik (14 bud)
4598165
4 400
4582947
4 200
4598164
4 200
4582947
4598163
3 800

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.