Lars Norrman litografi

608906

LARS NORRMAN (1915-1979): Motiv med två kvinnor, signerad Lars Norrman samt HC, färglitografi, bildstorlek ca 63x53 cm

Oramad

Lars Norrman litografi
Budhistorik (6 bud)
4600609
550
4600602
500
4594763
450
4600601
4594763

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.