Lars Norrman litografi

608901

LARS NORRMAN (1915-1979): "Tunisiskan", ur seriegrafiportföljen "Kvinnor, kvinnor" signerad Lars Norrman, numrerad 360/360, färglitografi, bildstorlek ca 55x75 cm

Lars Norrman litografi
Budhistorik (4 bud)

4593638
450
4593472
4593469
4578633

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.