James Coignard färgetsning

608899

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), komposition, färgetsning med carborundum, signerad och numrerad J. Coignard 2/75, bladstorlek 50x66 cm

Oramad

James Coignard färgetsning
Budhistorik (4 bud)

4594530
4593523
4592931
4580546

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.