Soffbord Newport

608897

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, inköpt på Newport, stomme i massiv oljad ek, med hyllplan undertill, höjd ca 51 cm, skivans mått ca 141x81 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Soffbord Newport

Budhistorik (4 bud)

4589657
4586261
4577045
4575765

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.