Olle Nyman färglitografi

608894

OLLE NYMAN (1909-1999): Motorcyklist, färglitografi, EA, signerad och daterad Olle Nyman -91, ca 31,5x43 cm

Oramad

Olle Nyman färglitografi
Budhistorik (9 bud)
4594168
650
4577669
600
4594167
600
4577669
550
4594165
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.