Taklampa design Arne Jacobsen Light up the dark

608890

ARNE JACOBSEN, taklampa, modell Billiard, mässing, Louis Poulsen, Danmark, 1950-/60-tal, höjd ca 28, Ø 38 cm

Bruksspår, repor, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (10 bud)
4598708
650
4598716
650
4598708
600
4598712
600
4598708
550

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.