Bertil Öhlund oljemålning

608888

BERTIL ÖHLUND (1923-2003): Figurkomposition, signerad och daterad Bertil Öhlund 56, olja på duk, 98x62 cm

Fack 33

Bertil Öhlund oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4595450
4595453
950
4595450
900
4595436
850
4595414

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.