Taklampa Design Jo Hammerborg Light up the dark

608882

JO HAMMERBORG, taklampa, modell Vega, borstad aluminium, dubbla skärmar, Fog & Mørup, Danmark, 1960-/70-tal, höjd 55, Ø 38 cm

Bruksspår, repor, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4596611
4597221
4596611

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.