Golvlampa AB Armaturhantverk Göteborg

608853

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, mässing, märkt AB Armaturhantverk Göteborg, total höjd ca 150 cm

Smärre ytskador, fot med bucklor

Belysning, Golvlampor

Rum 1

Budhistorik (3 bud)

4576768
4585200
4576768

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.