Karin Björquist ytterfoder

608842

KARIN BJÖRQUIST, "Oktavius", ytterfoder 1 par, porslin, Gustavsberg, stämplade undertill, höjd ca 20 cm, diameter 28,5 cm

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Rum 7

Karin Björquist ytterfoder

Budhistorik (7 bud)
4575512
4594564
750
4575512
550
4594050
500
4575512

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.