Matgrupp gustaviansk stil

608834

MATSALSGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, grålackerad, bestående av bord och 4 st stolar, bordets höjd ca 74, 150x105, 2 iläggskivor á 48 cm, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 17

Matgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
4595203
5 200
4595407
5 000
4595203
4 800
4595405
4 600
4595203
4 400

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.