Per Julius akvarell

608829

PER JULIUS (född 1951): "Tidig vår Ådalen", signerad P. Julius, akvarell, ca 22x15 cm

Monter 13

Per Julius akvarell

Budhistorik (7 bud)
4590151
3 200
4577379
4577378
2 400
4576609
4576397

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.