Bergboms bordslampor 1 par Light up the dark

608827

BITOSSI, bordslampor, 1 par, Bergboms, 1960-tal, guldglaserat stengods, etikettmärkta, märkta Made in Italy, höjd (stomme) 28, höjd inkl. skärm 50 cm

Bruksslitage, en med smärre nagg undertill

Belysning, Bordslampor, Tema

Rum 7

Budhistorik (4 bud)

4596498
1 700
4595741
1 600
4588501
4585688

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.