Fotogenlampa 1800-tal

608821

FOTOGENLAMPA, 1800-talets andra hälft, majolika, kupa i delvis frostat glas, höjd inklusive brännarrör ca 55,5 cm

Krackeleringar

Belysning, Bordslampor, Diverse

Rum 7, Hylla 7

Fotogenlampa 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
4595060
1 600
4594015
4594015
850
4594219
4594015
750

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.