Lennart Rosensohn gouache

608817

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): (4) Kompositioner, grafiska blad, signerade och numrerade, ramstorlekar ca 47x39 cm och 48x35 cm

Ej examinerade ur ram

Makadamgatan 11, Helsingborg

Lennart Rosensohn gouache

Budhistorik (2 bud)

4599967
4587584

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.