Golvlampa 50-tal Light up the dark

608795

GOLVLAMPA, bemålad/frostlacked metall, mässingsdetaljer, sannolikt Italien, 1950-tal, höjd ca 140 cm

Slitage, foten sannolikt ej ursprunglig, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (16 bud)
4596890
1 900
4596866
1 800
4596140
1 700
4595658
1 600
4596138

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.