Golvlampa Italien Light up the dark

608790

GOLVLAMPA, lackerad metall, mässing och skinndetalj, sannolikt Italien, 1950-tal, höjd ca 145 cm

Slitage, färgbortfall, klippt el, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (18 bud)
4596505
2 400
4595637
4596504
4595637
4596502
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.