Ljuskrona

608788

LJUSKRONA, s ka malmkrona, 1900-talets första hälft, 8-armad, gulmetall, diameter ca 70, höjd inklusive takkupa ca 82 cm

Ytslitage

Belysning, Taklampor

Rum 14

Ljuskrona

Budhistorik (6 bud)
4594337
550
4575858
500
4594335
450
4575858
4584745

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.