Ulf Lundell färglitografi

608785

ULF LUNDELL (född 1949), Hommage ā William S(Shakespeare), signerad och daterad Lundell -90, 61/100, färglitografi, ca 76x56 cm

Fack 42

Ulf Lundell färglitografi
Budhistorik (7 bud)
4601923
1 800
4600693
1 700
4599030
1 600
4598063
4597685
600

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.