Sture Johannesson

608783

STURE JOHANNESSON (född 1935): ''La Hulpe'' signerad samt daterad 1990, datorserigrafi, samarbetade med IBM publishing ICX, numrerad EA 13/20, bildstorlek ca 30x40 cm

Ej examinerad ur ramen

Rum 6

Sture Johannesson
Budhistorik (10 bud)
4599989
700
4582626
650
4599987
650
4582626
600
4599986
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.