Golvlampa 50-tal Light up the dark

608782

GOLVLAMPA, lackerad metall, mässing, 1950-tal, höjd ca 130 cm

Bruksslitage, senare renoverad och kompletterad, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor, Design, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (10 bud)
4597362
1 400
4596034
1 300
4595874
4595666
4593588

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.