Industrilampa

608771

INDUSTRILAMPA, 1900-talets mitt, bemålat plåt, justerbar höjd ca 38 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"

Bruksslitage, mindre repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor, Tema

Hylla 5

Industrilampa

Budhistorik

2019-01-27 kl 12:44
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.