Roland Svensson Paris

608770

ROLAND SVENSSON (1910-2003), Stol med kavaj, signerad och daterad roland S. Paris -37, tusch, ca 27x20 cm

Fack 32

Roland Svensson Paris

Budhistorik

2019-01-26 kl 20:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.