Yrjö Edelmann färglitografi

608766

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Inslagen julgran, signerad Y. Edelmann, 152/375, färglitografi, ca 56x39 cm

Tavelvagn 3

Yrjö Edelmann färglitografi
Budhistorik (23 bud)
4600107
1 700
4600883
1 700
4600107
1 600
4600116
4600107
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.