Torsten Löwgren oljemålning

608763

TORSTEN LÖWGREN (1903-1991): Mossbeklädd sten, signerad och daterad Torsten Löwgren 192?, olja på duk, ca 35x27 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Torsten Löwgren oljemålning

Budhistorik (28 bud)
4594656
10 000
4595082
10 000
4594656
9 400
4595079
9 200
4594656
8 800

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.