Helmer Osslund oljemålning

608759

HELMER OSSLUND (1866-1938): Dalgång med byggnader, signerad Helmer Osslund, olja på pannå ca 32x43 cm, a tergo intygad av sonen Erik Osslund 1942

Pannån något inåtbuktande

Kundcenter

Helmer Osslund oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4592085
6 200
4592081
6 000
4590860
5 000
4580124
4 200
4575073

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.