Olof Arborelius oljemålning Häst

608757

OLOF ARBORELIUS (1842-1915): Arbetshäst, monogramsignerad OA, olja på duk, ca 33x46 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Budhistorik (7 bud)
4595053
3 200
4594456
4582473
4582470
4582468

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.