Hans Agne Jakobsson

 
 
 
Auktionsnr
608753
 
Beskrivning

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, koppar, etikettmärkt, höjd (exl sladd) ca 27, diameter ca 24 cm

Detta föremål ingår i tema-auktionen "Light Up the Dark"


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Taklampor
 
Visas
Magasin 5, Frihamnen, Stockholm
 
 
 
Hans Agne Jakobsson
Klicka för att förstora bilden
 
Budhistorik (18 bud)
Bud nr
Tid
Bud SEK
4597337
2019-01-27 15:25:52
1 200
4597335
2019-01-27 15:24:44
1 100
4597332
2019-01-27 15:24:10
1 000
4597301
2019-01-27 15:03:37
950
4597292
2019-01-27 14:58:09
900
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-01-27 kl 15:28
Slutpris SEK:
1 200
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK