Oidentifierad konstnär oljemålning

608745

O L TURBIN (1900-talets början): Stadsvy från Arnheim, Tyskland, signerad O L Turbin, olja på duk, 79x63,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Budhistorik (2 bud)

4577160
4576517

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.