Dryckeshorn

608731

DRYCKESHORN, 1930-tal, nysilver, lock upphållandes av en vinranka, höjd ca 39 cm

Slitage, äldre gåvogravyr

Diverse

Dryckeshorn

Budhistorik (4 bud)

4577941
450
4592673
4577941
4573709

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.