Matbord stolar Georg Hensher

608720

MATGRUPP, 11 dlr, 2000-tal, Georg Hensher, engelsk stil, körsbär, bestående av 1 matbord och 10 stolar, mått på matbord ca 130x235 samt 1 iläggsskiva á la 55 cm, stolarnas sitthöjd 47 cm

Brukssltiage, fanérskador kring sarg, ytslitage och ringmärke på bordsytan, iläggsskiva med fanérskador

Möbler, Matbord

Rum 10

Matbord stolar Georg Hensher

Budhistorik (3 bud)

4590716
4585853
4576946

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.