Märklin Magirus buss

608716

MÄRKLIN MAGIRUS BUSS 5521/32, 1940-tal, beige och rödlackerad, svarta gummidäck

Smärre lackskador

Leksaker, Diverse

Monter 6

Märklin Magirus buss

Budhistorik (10 bud)
4598050
1 800
4584259
1 700
4584259
1 600
4584257
1 400
4579658

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.