Ragnar Klenell vinglas

608709

RAGNAR KLENELL, vinglas, 8 st, klarglasmassa med rosa överfång på stammen, monogramsignerade ''RJLK, Edsbjörke, samt daterade -81, höjd ca 23-25 cm

Smärre slitage, något ojämna

Glas, Servisglas

Ragnar Klenell vinglas

Budhistorik (8 bud)
4598822
4600326
4598822
850
4600324
4598822
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.