Jenny Nyström akvarell

608707

JENNY NYSTRÖM (1854-1956): Barn med julstjärnor, signerad Jenny Nyström, akvarell, blyerts och täckvitt, ca 21,5x14 cm

Fuktmärken. Ej examinerad ur ram.

Konst, Modernt måleri, Selected

Baltzarsgatan 6, Malmö

Jenny Nyström akvarell

Budhistorik (14 bud)
4588824
10 500
4588823
10 000
4588821
9 800
4588820
9 600
4588819
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.