Saltkar porfyr

608704

SALTKAR, porfyr, 1800-tal, med kula, diameter ca 6,5 cm

Större nagg

Diverse, Hem

Monter 21

Saltkar porfyr

Budhistorik (6 bud)
4590966
550
4590344
500
4578460
450
4590141
4578460

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.