Martiniglas

608703

MARTINIGLAS, 6 st, sannolikt 1990-tal, med klarglasmass med silverfärgad, klotformad dekor, höjd ca 20 cm

Smärre slitage

Glas, Dricksglas

Monter 6

Martiniglas

Budhistorik (14 bud)
4599002
4597888
4597888
900
4599001
850
4597888

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.