Linjebuss affisch

608701

LITOGRAFISK AFFISCH, Linjebuss, Swdish Transeurpean Bus Lines, Herssons/ J. Olséns lito. Sthlm 1947, signerad i trycket, bladmått 100x61,5 cm; Vintage

Rum 9, Vagga 2

Linjebuss affisch
Budhistorik (5 bud)
4582706
500
4591918
450
4582706
4584270
4582706

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.