Birger Hjelm

608691

BIRGER HJELM (1901-1979): Vårvinter, signerad Birger Hjelm, olja på duk, ca 72x55 cm

Tavelvagn 2

Birger Hjelm

Budhistorik (3 bud)

4592814
4592692
4585611

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.